Субота, 31 Жовтня, 2020 - 10:18
18 Травень 2017

Академічний ансамбль пісні й танцю НГУ продовжує концертний тур містами Донбасу

Нещодавно в місті Костянтинівка, що у Донецькій області відбувся концерт Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ в рамках проведення заходів від МВС України під назвою «Ненько Україно! Ти у нас Єдина!»

 

Щоразу, коли виступає ансамбль НГУ, концертні зали заповнюються повністю. Не винятком стала і Костянтинівська школа мистецтв. Охочих подивитися концерт зібралося чимало, серед них були та представники нової поліції.

 

Глядачі мали змогу насолодилися звучанням сопілки, скрипки та гітари. Після кожної музичної та танцювальної композиції, які показували артисти гвардійського ансамблю, гості дарували їм квіти та гучні аплодисменти.

 

«На концерт намагалися долучити якомога більше молоді, адже ми знаємо, що діти – наше майбутнє. Тому їх потрібно виховувати як духовно, так і патріотично», – говорять представники місцевої поліції.

 

До школи мистецтв завітало і Донецьке обласне телебачення, яке готувало репортаж про виступ колективу ансамблю. Патріотичні концерти для мешканців Донеччини необхідні для того, щоб показувати жителям, що всі ми – українці, і повинні пишатися своєю культурою та походженням.

 

Старший лейтенант Іван Пальошка,

фото автора