П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 15:28
29 Травень 2019

Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України виступив перед військовослужбовцями Об'єднаних сил

28 травня Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України виступив з концертною програмою перед військовослужбовцями, що виконують службові завдання в ООС. Протягом концерту артисти ансамблю виконували відомі музичні й танцювальні композиції, чим демонстрували свою талановитість та творчий професіоналізм. Кожен виступ викликав шквал овації у глядачів. Військові, які, затамувавши подих, переглядали концерт, найбільше були вражені прекрасними голосами солісток ансамблю, за що подарували квіти артисткам.

 

Кожного артиста, який виходив на сцену, військовослужбовці зустрічали бурхливими оплесками. Пісні у виконанні артистів наповнені глибоким патріотичним змістом, яскраві костюми та неповторні голоси виконавців не залишили байдужим нікого з присутніх.

 

«Ми раді, що нам випала можливість переглянути концерт Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ. Усі військовослужбовці, що виконують службові завдання в ООС мали можливість на якусь мить відволіктись від службових питань та насолодитись прекрасним виконанням музичних та танцювальних номерів», - розповідає Олександр Максименко.

 

По закінченні концерту військовослужбовці подякували артистам за чудовий настрій та гарний відпочинок. Водночас артисти висловили вдячність усім присутнім захисникам за те, що вони щоденно оберігають спокій та мир у нашій країні, виконуючи свій військовий обов’язок. Крім цього виконавці Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ побажали захисникам Вітчизни щастя, добра, здоров’я та мирного неба над головою.

 

полковник Віктор Голумбівський