Субота, 31 Жовтня, 2020 - 13:06
29 Вер 2020

6 нагород різного ґатунку завоювали представники спортивного клубу НГУ на світових змаганнях з веслування на байдарках та каное

23-27 вересня в угорському Сегеді проходив етап Кубка світу з веслування. У складі української делегації змагались спортсмени спортивного клубу Національної гвардії України. 

 

Серед нагород спортсменів спортивного клубу НГУ – три «золотих», одна «срібна» та дві «бронзові» нагороди.

 

Найбільший внесок у результат України внесла спортсмен-інструктор групи з олімпійських видів спорту спортивної команди фахівець Людмила Лузан. Спершу вона завоювала «золото» та «срібло» в особистих перегонах, а в останній день змагань додала «золото» у жіночій каное-двійці на 500 метрів разом з партнеркою Анастасією Четвериковою.

 

«Емоції зашкалюють, здається, я ще повністю не розумію усього. З часом лише проаналізую. Зараз я просто щаслива. Це перемога над собою. Наскільки я додала з попереднім роком, наскільки більше сили є. Потрібно вірити в себе і працювати – немає нічого неможливого», – поділилася враженнями Людмила Лузан.

 

У складі жіночої байдарки-четвірки святкували перемогу в фінальному заїзді на 500 м. інструктор зі спорту I категорії групи з олімпійських видів спорту спортивної команди лейтенант Анастасія Тодорова та спортсмен-інструктор групи з олімпійських видів спорту спортивної команди фахівець Людмила Кукліновська.

 

Інструктор зі спорту I категорії групи з олімпійських видів спорту спортивної команди лейтенант Дмитро Янчук разом з Тарасом Міщуком в складі каное-двійки вибороли «бронзу» на дистанції 500 м.

 

Ще одна двійка українських каноїстів – спортсмен-інструктор групи з олімпійських видів спорту спортивної команди старшина Віталій Вергелес та Анастасія Четверікова поповнили скарбничку збірної команди України бронзовою нагородою в змаганнях каное-двійці на дистанції 500 м.

 

Довідково:

Майже усі змагання з веслування на байдарках та каное у 2020 році були скасовані, тож старт у Сегеді – найбільша подія сезону для веслувальників. Це був перший та єдиний етап кубка світу у 2020 році.

 

Спортивний клуб Національної гвардії України