П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 16:13
04 Лют 2020

23 роки Sea Breeze: попереду найцікавіше

Військовослужбовці Головного управління Нацгвардії взяли участь у планувальній конференції щодо міжнародних навчань, перевагою цих навчань буде масштабність та унікальний формат проведення маневрів, адже військовослужбовці українських підрозділів спільно з партнерами виконуватимуть завдання за стандартами НАТО.

 

«Це вже 23-і навчання, які проходять в Україні. Також до нас приєднались наші колеги з Японії» - зауважив під час своєї промови контрадмірал Олексій Неїжпапа.

 

Цього року керівником навчань «Сі Бриз – 2020» з української сторони буде капітан 1 рангу Олексій Доскато. Він повідомив, що на сьогодні, крім України, на конференції вже зареєструвалося 17 країн. Зокрема серед присутніх є представники Сполучених Штатів, Болгарії, Великої Британії, Грузії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Туреччини, Швеції, Данії та Латвії. Цього року в міжнародних морських військових навчаннях уперше братимуть участь Японія та Південна Корея.

 

«Лише після завершення конференції стане остаточно відомо про кількість учасників, сили та засоби, що будуть залучені до навчань «Сі Бриз». Забігаючи наперед, можна сказати, що вперше в історії в «Сі Бризі» братиме участь сухопутний підрозділ з Норвегії. Від української сторони заплановано залучити близько 20 одиниць корабельного складу, 7 одиниць Державної прикордонної служби України та підрозділи морської піхоти», — зазначив капітан 1 рангу Олексій Доскато.

 

ГІК Південного Одеського ТУ