Субота, 31 Жовтня, 2020 - 13:05

Медичний реабілітаційний центр "Тополя"

Центр відпочинку та реабілітації на березі Чорного моря – МРЦ «Тополя»

 

В 200 метрах від Дністровського лиману, на березі Чорного моря в селищі Затока Одеської області розташований медичний реабілітаційний центр «Тополя». Це не просто база відпочинку, це справжня здравниця для тих, хто мріє трохи поправити своє здоров'я або хоча б відвідати масажі, щоб розслабитися.

На території центру відпочивальники можуть розміститися в 2-х, 3-х та 4-х місних номерах зі зручностями та 2-х місні без умов в номерах. Всі апартаменти обладнані кондиціонерами, телевізорами та холодильниками. Харчування триразове, але за необхідності на території є кафе. До продуктового чи речового ринку 5 хвилин пішки.

 

З медичного забезпечення на території організовано механічний та звичайний масаж Nugabest, інгаляції та фіто чаї. Для цього тут створено кабінет нетрадиційної медицини. Серед розваг тут є більярд, настільний теніс і навіть власний кінозал, а також з дітьми та дорослими організовуються аквааеробіка, пляжний футбол та волейбол. Керівництвом організовуються екскурсії власним комфортабельним автотранспортом, а також надаються послуги по забезпеченню безпеки на воді та пляжних шезлонгів.