Субота, 31 Жовтня, 2020 - 12:38

Медичний центр НГУ "Нові Санжари"

 

Медичний центр Національної гвардії «Нові Санжари» називають перлиною Полтавщини. Місцевість, де він розташований, володіє унікальними природними ресурсами. Мінеральна вода «Новосанжарська» має оздоровчі та лікувальні властивості (фахівці кажуть, що за своїми органічними властивостями та хімічним складом близька до «Єсентуки-17»). Тут же на території розташований питний бювет. 

За майже 70 років функціонування санаторію лікарями доведено, що при вживанні цієї води успішно лікуються хронічні хвороби органів травлення, зменшується вміст у крові холестерину та інших ліпідів, сечової кислоти, вода ефективна при цукровому діабеті, діє протиалергійно, покращує обмін речовин. Є тут і лікувальні грязі (торф’яно-мулові). Вони користуються популярністю серед пацієнтів із захворюваннями органів руху.

 

Основні напрямки оздоровлення та лікування:

• захворювання серцево-судинної системи;

• наслідки перенесеного гострого інфаркту міокарда;

• наслідки гострих цереброваскулярних порушень (захворювання, пов’язані з ураженням судин головного мозку, які викликають розлади його нормального функціонування, – від запаморочення чи безсоння до розвитку такої грізної недуги, як інсульт);

• захворювання органів травлення;

• захворювання нервової системи;

• захворювання органів опорно-рухової системи;

• хвороби сечостатевої системи, (чоловіків та жінок), нирок та урологічних захворювань;

• захворювання ендокринної системи та порушення обміну речовин.

 

Сьогодні у кабінетах відпочиваючі проходять процедури та діагностику на новітніх апаратах відомих виробників медичного обладнання з Німеччини, Голандії, Словенії, а також деяких вітчизняних фірм.

Рухливість та функціональність суглобів після операції та травм відновлюють на німецькому апараті Artromot K1. Він дає змогу проводити активну і пасивну розробку суглоба, відновлювати повний обсяг його рухів.

Апарат для пресотерапії Green Press 5 ( Словенія ) - застосовується для покращення лімфо- та кровообігу при варикозному розширенні вен, післятравматичному та післяопераційному набряку кінцівок, трофічних виразках кінцівок.

Ванна для гальванізації Trautwein (Німеччина) – гальванізація (застосування з лікувальною метою постійного електричного струму низької напруги) через воду тіла людини. В результаті чого значно посилюється кровообіг та лімфообіг, обмінні процеси. Вона має заспокійливий ефект. Показана при неврологічних, кардіологічних, опорно-рухових захворюваннях (після травм, поранень).

Апарат для комплексного горизонтального підводного витягування та гідромасажу хребта ORMED. За призначенням лікаря проводяться процедури від багатьох хвороб, травм, гриж та запалень.

Душ Vichy Trautwein (Німеччина) - надає тонізуючу і загальнозміцнюючу дію на організм , сприяє виведенню токсичних речовин, покращує кровообіг і кисневий обмін . Крім того , процедура чудово знімає напругу і втому, надає загальне седативну дію.

Ультразвукова система Philips ClearVue 650 - це сучасна високоточна діагностика захворювань в кардіології, скелетно-м'язовій системі, малих та поверхнево розташованих органів. Вона дає змогу проводити абдомінальні дослідження, а також дослідження по лінії акушерства та гінекології.