НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У День захисників та захисниць України в Житомирі відкрили пам’ятний знак «Захисникам України у війні з російським агресором». На відкриття пам’ятника зійшлися кілька сотень житомирян, рідні загиблих Героїв, а також командування військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України, представники військових та правоохоронних формувань, керівники міста й області.

Рідні загиблих героїв, кажуть: цей день є особливим для них, а новий пам’ятник стане символом, який буде щодня нагадувати про подвиг наших Героїв.

«Цей пам’ятник для мене означає, що поважають наших захисників, які віддали життя за нашу державу – Україну, за нас усіх, щоби ми спали під мирним небом», — зазначає мати загиблого воїна.

За словами авторки проєкту пам’ятного знаку, архітектори Дарини Євпак, гранітний монумент із чотирьох сторонньою симетрією вдало проглядається з будь-якого боку. Де із кожної сторони монументу зображені бронзові фігури. Солдат стоїть на сторожі нашої держави; волонтер має образ жінки у вишиванці; молода дівчина медсестра та доброволець – це людина, яка за покликом серця поїхала захищати свою державу.

Після завершення урочистостей усі присутні на знак подяки та шани поклали квіти до пам’ятного знаку та стендів загиблих учасників АТО та ООС.

Група інформації та комунікації військової частини 3047