НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Запоріжжі відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю у галузі бібліотечної справи, музейної справи та галузі культури й мистецтва, військовими частинами 3033, 3026, 3029 та 2274 Національної гвардії України.

Згідно із положеннями Меморандуму сторони гарантують всебічну підтримку та організацію низки спільних заходів, які становлять спільний інтерес.

 

Національна гвардія України зацікавлена в тому, щоб військовослужбовці, які проходять строкову військову службу у Запоріжжі та області, отримували широкий доступ до справжніх скарбів бібліотечних фондів, відвідували театральні виступи, музеї та філармонію міста.

 

Домовленості про співпрацю та реалізацію проєкту вже підписав «Запорізький муніципальний театр», «Запорізький обласний краєзнавчий музей», музей техніки «Фаетон» та «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека».

 

Нацгвардійці схвально оцінюють таку співпрацю, адже вона дає можливість більше пізнати історію, культуру та традиції Запорізького краю, де вони проходять строкову військову службу.

 

Меморандум – чергове свідчення того, що ми працюємо на спільне благо: відкриваємо нові перспективи для формування освіченої та розвиненої молоді нашої держави.

 

Ліна Московка