НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

18 жовтня Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області перейшли до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки.

На території цих регіонів діють суворі карантинні обмеження. Таке рішення раніше ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Критична ситуація зберігається у Мелітополі Запорізької області, де було зафіксовано різке збільшення кількості інфікованих коронавірусом. Очевидний наслідок  –   інфекційні лікарні міста переповненні хворими.

На думку МОЗ є два ефективні шляхи протидії поширенню коронавірусної хвороби –  вакцинація та карантинні обмеження.

З 20 жовтня задля безпеки громадян та надання практичної допомоги у Мелітопольському районному управлінні поліції ГУ НП в Запорізькій області були залучені додаткові сили патрулів Нацгвардії. 

На заданих маршрутах патрулювання гвардійці військової частини 3033 спільно з працівниками Нацполіції забезпечують публічну безпеку та громадський порядок, а також контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Головна мета – запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зауважив, що лише вакцинація може врятувати людину від смерті та тяжкого перебігу захворювання. Регіони, де встановили «червоний» рівень, вже доводять: як тільки посилили епідемічні заходи, охочих зробити щеплення різко побільшало.  

Не нехтуйте своїм життям та здоров’ям. Захистіть не лише себе, а й оточуючих від ризику програти у боротьбі із коронавірусною хворобою.

Ліна Московка