НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вчора, 13 липня, в Бердянську відбулася справжня футбольна боротьба між гвардійцями на полі стадіону «Енергія».

Сімдесят вісім забитих м’ячів в десяти зіграних поєдинках – підсумок змагань на першість бригади з футзалу. Спортсмени військових частини 3033 та 3026 зробили все можливе, щоб показати сильну та результативну гру.

На першому етапі чемпіонату, п’ять команд змагалися в груповому турнірі. Далі, за підсумками зіграних матчів, були визначені учасники фіналу.

Найяскравішим став фінальний і головний матч турніру, який пройшов у напруженій боротьбі, де команди виявилися справді гідними суперниками та показали чудовий рівень майстерності.

Гра пройшла цікаво й тримала всіх присутніх в напрузі до фінального свистка.

За результатами змагань призові місця розподілились наступним чином:

І місце – команда 3 патрульного батальйону військової частини 3033 (м. Бердянськ);

II місце – команда військової частини 3026 (м. Запоріжжя);

III місце – команда 4 патрульного батальйону військової частини 3033 (м. Енергодар).

Команда 2 патрульного батальйону (м. Мелітополь) посіла IV місце, а V місце дісталось команді 1 патрульного батальйону (м. Запоріжжя) військової частини 3033.

Переможці отримали заслужений перехідний кубок, а всім учасникам турніру були вручені грамоти та медалі.

Вітаємо цьогорічних фаворитів! Вперед до нових перемог!