НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 28 по 30 вересня в стрілецькому тирі спортивного комплексу відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного Товариства “Динамо” України з практичної стрільби серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Запоріжжя.

В абсолютній першості перемогу здобув спортсмен-інструктор спортивного клубу Національної гвардії України головний сержант Микола Олексієнко, а спортсмен-інструктор спортивного клубу сержант Чумаченко Тарас виборов 3 місце в індивідуальному заліку.

Серед всіх команд-учасників, збірна Нацгвардії піднялась на другу сходинку п’єдесталу пошани.

Команди-призери чемпіонату отримали кубки та грамоти з динамівською символікою.

Військова частина 3029 надавала безпосередню допомогу в проведенні та підготовці даного заходу.

Командир частини підполковник Сергій Сердюк привітав гвардійців під час церемонії нагородження: «Вітаю із заслуженою перемогою. Ви чудово виступили та показали гідний результат. Бажаю не зупинятися, рухатися вперед і підкорювати нові п’єдестали».