НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом двох днів тривала боротьба за кубок чемпіона серед чотирьох команд батальйонів військової частини 3033. Загалом у традиційному щорічному змаганні здобували нагороди понад 30 бійців.

У перший день гвардійці мірялися силою у вправі з підтягування на перекладині та визначили кращих у стрільбі. Другий день — перевірили швидкість та витривалість у військово-спортивних вправах з бігу (100 метрів, 3000 метрів), плавання (50 метрів) та метання гранати Ф-1.

В результаті напруженої боротьби за підсумками з усіх видів змагань переможний кубок здобула команда III патрульного батальйону (м. Бердянськ),

II місце – виборов І патрульний батальйон (м. Запоріжжя),

III місце – здобув II патрульний батальйон (м. Мелітополь),

VI місце – посів VI патрульний батальйон (м. Енергодар).

Командам та переможницям були вручені грамоти та медалі за відповідно зайняті місця.

«Передбачити команду, яка стане переможцем до останнього було важко. Під час змагань, учасники демонстрували високий результат своєї праці й відданість своїй справі. Вони були гідними суперниками, як командними, так і один для одного», – зауважив секретар – інструктор (з фізичної підготовки і спорту) відділення інструкторів сержант Владислав Третяк.

Гвардійці, які показали кращі результати на чемпіонаті, ввійдуть у збірну команду військової частини 3033, яка представлятиме частину у квітні на змаганнях за кубок Південного Одеського територіального управління. Зараз на них чекає підготовка та тренування.

Нагадаємо – на цей момент в Україні у військово-спортивні багатоборства входять такі розділи: «бойове двоборство» та «військово-прикладне семиборство». Ці види спорту дають можливість не тільки спортивного самовдосконалення, а й набуття необхідних військово-прикладних навичок для захисників України.