НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, у Меморіальному комплексі на території Міністерства оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва оборонного відомства, представники Національної гвардії України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України.

 

У цей день Дзвін Пам’яті пролунав десять разів, вшановуючи загиблих героїв-захисників.

Серед тих, хто віддав життя, захищаючи Україну від російської збройної агресії – військовослужбовець НГУ прапорщик Долінський Віктор Григорович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Обставини загибелі:

5 травня 2014 року під час виконання службово-бойового завдання поблизу Слов’янська колона спецпризначенців була атакована озброєними терористами з метою прориву з оточеного українськими військами міста. Прапорщик Долінський виявив мужність та героїзм, але ворожий постріл влучив в снаряд, який був заряджений в РПГ, і стався вибух.

За сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Військовій присязі та українському народові, зразкове виконання службово-бойових завдань, виявлену особисту мужність і героїзм в умовах загрози життю та здоров’ю Віктор Долінський нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Пресслужба НГУ