НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у Залі пам’яті на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки під час миротворчих операцій в гарячих точках світу та внаслідок російської збройної агресії на сході України, в районі проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

У заході взяли участь рідні та близькі загиблих Героїв, командування та військовослужбовці Національної гвардії України, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Усього дзвін сьогодні пролунав чотири рази …

 Солдат Андруник Петро Петрович

Водій 1-го відділення 1-го взводу оперативного призначення роти оперативного призначення (на автомобілях) 2-го батальйону оперативного призначення (змішаного) військової частини 3017 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України солдат Андруник Петро Петрович зарекомендував себе грамотним, дисциплінованим, підготовленим військовослужбовцем.

25 грудня 2014 року в районі с. Оріхове Луганської області під час виконання бойового завдання солдат Андруник Петро Петрович потрапив у засідку противника, у результаті чого його автомобіль здійснив наїзд на фугасний заряд, унаслідок чого автомобіль був підірваний. Незважаючи на складні умови та небезпеку, солдат Петро Андруник, не шкодуючи власного здоров’я, забезпечив виконання бойового завдання.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в зміцненні законності та правопорядку, відданість Військовій присязі та українському народові, зразкове виконання службово-бойових завдань, виявлену особисту мужність і героїзм у складних умовах загрози життю та здоров’ю солдат Андруник Петро Петрович заслужив нагородження державною нагородою України – орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Пресслужба НГУ