НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у Залі пам’яті на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки під час миротворчих операцій в гарячих точках світу та внаслідок російської збройної агресії на сході України, в районі проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

У заході взяли участь рідні та близькі загиблих Героїв, командування та військовослужбовці Національної гвардії України, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

 

Усього дзвін сьогодні пролунав два рази. Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

 

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

 

Москалюк Олександр Васильович

Заступник командира роти оперативного призначення по роботі з особовим складом батальйону оперативного призначення військової частини 3008 НГУ старший лейтенант Олександр Москалюк зарекомендував себе грамотним, працездатним та підготовленим офіцером.

Олександр Васильович брав участь у проведенні антитерористичної операції на сході України, де виявляв мужність та героїзм. Біля міста Дебальцеве офіцер виконував службово-бойове завдання на блокпосту. Внаслідок мінометного обстрілу він отримав чисельні осколкові поранення, від яких загинув.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олександр нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Пресслужба НГУ