НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 31 жовтня у Залі Пам’яті на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки під час миротворчих операцій в гарячих точках світу та внаслідок російської збройної агресії на сході України, в районі проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

У заході взяли участь близькі та рідні загиблих героїв, представники керівництва оборонного відомства, командування та представники Національної гвардії України, представники Київського Інституту Національної гвардії України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України.

Усього дзвін сьогодні пролунав десять разів…

Колівошко Олександр Володимирович

Помічник гранатометника 2-го відділення 1-го взводу оперативного призначення роти оперативного призначення батальйону оперативного призначення військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України молодший сержант Олександр Колівошко брав участь у проведенні АТО на сході України. 31 жовтня 2014 року під час виконання бойового завдання на блокпосту біля селища міського типу Донецьке внаслідок мінометного обстрілу він отримав чисельні осколкові поранення, від яких помер.

За сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Військовій присязі та українському народові, зразкове виконання службово-бойових завдань, виявлену особисту мужність і героїзм в умовах загрози життю та здоров’ю молодший сержант Олександр Колівошко Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.
Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

 

Пресслужба НГУ