НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у Залі пам’яті на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки під час миротворчих операцій в гарячих точках світу та внаслідок російської збройної агресії на сході України, в районі проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

У заході взяли участь рідні та близькі загиблих Героїв, командування та військовослужбовці Національної гвардії України, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Усього дзвін сьогодні пролунав три рази …

Молодший лейтенант Лошкарьов Денис Олександрович

Командир снайперського взводу спеціального призначення батальйону спеціального призначення військової частини 3035 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Зарекомендував себе добре підготовленим, висококваліфікованим та принциповим офіцером, вимогливим до себе і підлеглих.

15 грудня 2018 року під час виконання бойового завдання з розвідувально-пошукових та контрдиверсійних заходів у складні снайперської підгрупи молодший лейтенант Лошкарьов знаходився на спостереженому посту. Під час спостереження за позиціями противника Денис Лошкарьов отримав несумісне з життям вогнепальне поранення, унаслідок чого загинув, віддавши своє життя за цілісність України.

Указом Президента України № 26/2019 від 31 січня 2019 року, «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

За значні досягнення в службовій діяльності, бездоганне виконання військового та службового обов’язку, виявлену при цьому доблесть і честь у складних умовах загрози життю та здоров’ю молодший лейтенант Лошкарьов Денис Олександрович заслуговує нагородження орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.
Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Пресслужба НГУ
фото Сергія Шведюка