НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 1 листопада у Залі Пам’яті на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки під час миротворчих операцій в гарячих точках світу та внаслідок російської збройної агресії на сході України, в районі проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

У заході взяли участь близькі та рідні загиблих героїв, представники керівництва оборонного відомства, командування та представники Національної гвардії України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України.

Усього дзвін сьогодні пролунав п’ять разів

 

 

Сиротенко Сергій Васильович

З червня 2014 року Сергій Васильович виконував службово-бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, брав участь у боях у районі населених пунктів Артемівська, Попасної, Іловайська, Дебальцевого, Широкиного. Зокрема, за ініціативою та під керівництвом майора Сиротенка у Широкиному було захоплено ворожу бойову машину піхоти та кілька схованок із боєприпасами.

1 листопада 2017 року розвідувальна група на чолі із майором Сиротенком виконувала бойове завдання у районі міста Мар’їнки, висунувшись вглиб окупованої території. Під час подолання мінно-вибухових загороджень сталося непоправне: життя Сергія Васильовича обірвав вибух протипіхотної міни.

За значні досягнення в службовій діяльності, бездоганне виконання військового та службового обов’язку, виявлену при цьому доблесть і честь у складних умовах загрози життю та здоров’ю майор Сергій Сиротенко нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

 

 

Редькін Віктор Миколайович

Командир 1-ї патрульної роти військової  частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії  України молодший лейтенант Віктор Редькін користувався заслуженим авторитетом серед особового складу.

Віктор Миколайович брав участь у проведенні антитеро-ристичної операції на сході України. 1 листопада 2014 року під час виконання бойового завдання в районі селища Кримське внаслідок обстрілу блокпоста з системи залпового вогню БМ-21 «Град» офіцер отримав чисельні осколкові поранення, від яких загинув.

За сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Військовій присязі та українському народові, зразкове виконання службово-бойових завдань, виявлену особисту мужність і героїзм в умовах загрози життю та здоров’ю молодшийлейтенант Віктор Редькін нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.
Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

 

Пресслужба НГУ