НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі навчального полігону військової частини 4114 відбувся перший відбірковий етап кваліфікаційних іспитів для участі у змаганнях на отримання берету з відзнакою Національної гвардії України.

Сім найсильніших та витриваліших військовослужбовців з військових частин Західного ОТО боролись за право взяти участь у фінальних змаганнях, які відбудуться у вересні цього року.

 

Подолання смуги перешкод, питання на рівень кмітливості, кидання гранати, розбирання та збирання зброї, надання першої домедичної допомоги, силові вправи, бойова стрільба та прийоми рукопашного бою, всі ці вправи учасникам треба було виконати після марш-кидку в повній екіпіровці.

 

За словами самих учасників кваліфікаційних іспитів, боротьба за берет з відзнакою – це не тільки показ сили та витривалості, а в першу чергу прагнення та можливість довести передусім собі, що ти на щось здатен, що ти зможеш зробити це. І у більшості на результат впливають не фізичні чинники, а все ж таки внутрішня психологічна підготовленість військовослужбовця.

 

«В мене це вже третя спроба отримати берет з відзнакою, – розповідає головний сержант військової частини 4114 Степан Пшик, – у 2017 році я пройшов всі етапи змагань, вистояв п’ятихвилинний бій, але по очках не пройшов. 2019 році мені також не повезло. Цього разу маю надію не тільки взяти участь у змаганнях, але й отримати цю високу нагороду».

 

За результатами кваліфікаційних іспитів перший відбірковий етап із семи учасників вдалось подолати п’ятьом військовослужбовцям. Які з 25 серпня по 10 вересня будуть готуватись на навчально-тренувальному зборі до найголовнішого екзамену.

 

«Під час відбіркового етапу ви доклали немало зусиль. Це велика кропітка робота над собою. Під час змагань на отримання берету з відзнакою вам буде ще важче. Поставте перед собою амбітні, але реалістичні цілі. Приділіть собі достатньо часу для досягнення цієї мети та зберігайте спортивний дух», – звернувся до переможців першого відбіркового етапу заступник начальника Західного територіального управління полковник Петро Шуляк.

 

Олег Тіхов