НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У всіх частинах Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбулись змагання з боротьби самбо. Нацгвардійці змагались не лише за першість у своїй військовій частині, а й за право у складі команди представляти військову частину на змаганнях Західного ОТО.

В Івано-Франківську на першість змагались гвардійці військових частин 1241 та 3072. У змаганнях приймали участь офіцери, сержанти та строковики. Для останніх це стало чудовою нагодою проявити себе в спорті та відкрити в собі нові здібності. Найголовніше, що хлопці охоче долучаються до команд і видно їхній не прихований азарт.

«На мою думку такі змагання врізноманітнюють спортивне життя в частині. Особисто для мене це в першу чергу загартовування не тільки тіла, а й духу. Я переконаний, що фізична сила та витривалість є вкрай важливою для військовослужбовця Національної гвардії України», – поділився думками старший солдат Павло Матвійчук.

За першість, у якій змагалися між собою усі підрозділи військової частини 3053 Нацгвардії, загалом брали участь 21 спортсмен з числа гвардійців. Самбісти боролися у чотирьох вагових категоріях: до 61 кг, до 71 кг, до 79кг, до 88кг та до 98кг.

Усі, без виключення, учасники змагань показали високий рівень майстерності в боротьбі самбо та прагнення до  чесної перемоги.

«Фізична сила та витривалість є вкрай важливими для військовослужбовця Національної гвардії України – спорт загартовує не лише тіло, а й дух воїна. Тому з задоволенням організовуємо та приймаємо участь у подібних змаганнях. Це виховує у військовій молоді витривалість, дисципліну, мужність, стійкість та силу.  У даному турнірі гвардійці з різних підрозділів частини показали гідні та досить високі результати під час сутичок», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника фізичної підготовки та спорту військової частини 3053 сержант Владислав Насідач.

До Львова, у 2 Галицьку бригади, на змагання приїхали гвардійці з Ужгорода та Тернополя. Свою команду представив і 1 батальйон, який дислокується у Львові. Серед тих, хто змагається, був і інструктор Володимир Чайківський. Він вже кілька років поспіль готує гвардійців тернопільського батальйону до змагань.

«Я не лише готую хлопців, але й сам приймаю участь у змаганнях, – говорить сержант Володимир Чайківський. –  Кожен раз хвилююсь за кожного з них, підтримую. Цього разу команда нашого батальйону посіла 2 місце, але серед тих, хто виборов особисту першість, будуть ті, хто представлять бригади на першості Західного ОТО».

Вже 25-28 січня нацгвардійці з усіх військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання зустрінуться у спарингах у Вінниці.

За матеріалами з військових частин Західного ОТО