НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка пройшов спеціальний збір із гранатометними розрахунками Північного ОТО. Впродовж п’яти днів гвардійці удосконалювали теоретичну підготовку та застосовували свої знання на практиці.

Під час тренувань бійці вивчали завдання щодо організації гранатометного розрахунку (склад, порядок підготовки до виконання завдання, екіпіровку та спорядження), відпрацювали тактику дій в різних умовах бою на пересічній місцевості та правила надання першої медичної допомоги. Крім цього, гвардійці здійснювали заходи щодо підготовки, обладнання та маскування вогневих позицій.

 

«Мета такого збору полягає у вивченні порядку організації та підготовки гранатометних розрахунків до виконання завдань і тактики дій у різних видах бою та місцевості. Військовослужбовці мають працювати як одна команда: чітко і злагоджено. Оскільки у розрахунку вони взаємозамінні і повинні однаково вправно володіти штатною зброєю. Адже від злагодженої роботи розрахунків залежить результат виконання завдання», – зазначив старший офіцер відділення бойової та спеціальної підготовки капітан Богдан Карватко.

Крім цього, гвардійці отримали важливі навички з володіння прийомами стрільби з гранатомета, навчились швидко і точно готувати вихідні дані для ведення вогню. Особлива увага під час зборів була сконцентрована на психологічній підготовці, бо психологічна стійкість сприяє якісному виконанню бойового завдання. Саме тому з гвардійцями працювали ще й психологи бригади. Вони продемонстрували методику саморегуляції психоемоційного стану в екстремальних умовах, а також провели курс з тімбілдінгу, щоб допомогти військовим краще працювати в парах.

 

В цілому, за період проходження зборів, особовий склад продемонстрував достатній рівень теоретичної підготовки та майстерності з володіння штатною зброєю.

Група інформації і комунікації військової частини 3027