НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3008 добровільно та масово вакцинують нацгвардійців, які контактують з великою кількістю людей. Щеплення цілком безоплатне. Самі вакциновані  військові медики кажуть, що так, власним прикладом, закликають вінничан вакцинуватися.

Перед вакцинацією всі військовослужбовці здавали ІФА-тестування та давали письмову згоду на лікарські маніпуляції.

Медики нашої частини вакцинувались одні з перших. З початку кампанії вакцинації попередньо дали згоду близько 300 гвардійців. На сьогодні вакциновано близько 120-150 осіб, із загальної кількості, тобто відсоток непоганий, – розповідає начальник медичної частини військової частини 3008 капітан медичної служби Вадим Кириченко.

 

 

Вакцинація у військовій частині триває. Натомість, лікарі слідкують за станом здоров’я тих, хто отримав першу дозу препарату. До того ж, у день щеплення військовослужбовцям надається відпочинок.

 

 

 Після вакцинації за медичною допомогою до медичного пункту не звертався ні один військовослужбовець. Вважаю, що це досить непоганий результат. Хто раніше робив вакцинацію, здавали ІФА-тестування та отримали хороший рівень антитіл, тобто, вона працює», – додав Вадим Кириченко.

 

 

Ганна Лазуренко

 

 

Більше у сюжеті 1+1 далі…