НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Правоохоронці Національної гвардії України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та представники екстреної медичної допомоги провели масштабні навчання щодо забезпечення публічного порядку та безпеки під час проведення футбольного матчу.

У тактико-спеціальних навчаннях було залучено близько 500 силовиків. Учасники відпрацювали зустріч та супровід правоохоронцями вболівальників команди-гостей на стадіон, алгоритм дій під час припинення порушення публічного порядку з використанням піротехнічних засобів.

Головне завдання силовиків було не допустити розгортання будь-яких протистоянь та запобігати порушенню правопорядку. Нацгвардійці військової частини 3008 показали готовність до усіх надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути.

Також моделювалися дії правоохоронців по виявленню, знешкодженню потенційно небезпечного предмета. З небезпечного місця евакуювали громадян, нацгвардійці обмежили до нього доступ. Огляд місця події провела вибухотехнічна група поліції. Аварійна служба газу відключила подачу газу до труби, яка знаходилася поруч з небезпечним предметом. В подальшому предмет  знешкодили вибухотехніки поліції. 

«Сценарій навчань заснований на реальних подіях. Ми показали, що усі підрозділи вміють працювати разом у складних умовах. Тактико-спеціальні навчання допомагають особовому складу удосконалювати власну майстерність, також дозволяють відпрацювати спільні дії разом з екстреними службами в умовах надзвичайних ситуацій. Зазначимо, що в ході навчань підрозділи Нацгвардії продемонстрували високий рівень готовності до спільного виконання поставлених завдань, налагоджену взаємодію між різними структурними підрозділами», – зазначив командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула.

Підсумовуючи результати навчань, начальник ГУНП у Вінницькі області Іван Іщенко зазначив, що усі учасники продемонстрували злагодженість, оперативність та чітку взаємодію, а також вміння ефективно виконувати поставлені завдання для забезпечення безпеки і правопорядку. Такі навчання необхідні, аби застосовувати набуті навики в реальних ситуаціях.

Ганна Лазуренко