НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Півметрові писанки встановили в інформаційно-просвітницькому хабі військової частини 3008 до Великодня. Їх розписали солдати строкової служби разом з методистом клубу. Про атмосферу, яка запанувала в армійських стінах розповідає гвардійка Вікторія Варакса. Вона робить свою першу у житті писанку. Дівчина старанно виводить на велетенському яйці контури майбутнього орнаменту.

“Частину писанки розписала, на іншу — наклеювала об’ємні квіти виготовлені з гофрованого паперу. Так з’явилися мальви, едельвейси, соняшники. Якщо чесно, не думала, що в армії можна створювати писанки», – говорить Вікторі. Керує творчим процесом методист клубу Лариса Колісніченко. Майстриня стверджує, що робота над велетенською писанкою не менше клопітка, ніж над звичайною.

“З кожним роком наша Великодня композиція буде поповнюватися. Наступного року плануємо створити велику писанку та розмістити її у центрі Вінниці, поруч з іншими, які є вже на виставці просто неба. Наше завдання надати можливість кожному, хто призваний на військову службу, розкрити свої можливості та проявити здібності,” – розповідає методист клубу військової частини Лариса Колісніченко.

Попри гігантські розміри, писанки доволі легкі. Для їх розпису, розповідають гвардійці, використовували фарби гуаш. Орнамент кожної писанки — це військово-патріотичні теми та крайові, зокрема, емблема Нацгвардії та малий Герб Вінниці. Навіть для організаторів ці малюнки стали несподіванкою.

Анна Тітовська