НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З нагоди 30 – річниці Незалежності України на одній з центральних площ міста нагцвардійці військової частини 3008, полісмени та учні школи №26 вишикувалися і виклали цифру 30 – розміром 10 метрів.

«З великою радістю напередодні державних свят учні школи відгукнулися на пропозицію взяти участь в спільному заході з представниками Національної поліції та Національної гвардії, з якими ми співпрацюємо багато років у напрямках національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання. Ми живемо, працюємо, служимо, виконуємо якісно свої посадові обов’язки заради щасливого майбутнього наших дітей під мирним небом, радісних посмішок на їх обличчях, тому сьогоднішнє єднання ще раз стало твердженням того, що з такими людьми нашу країну чекає світле та процвітаюче майбутнє », – говорить директор школи №26 Сніжана Резнік.

Під музичний супровід військового оркестру усі разом заспівали гімн України. Масштабне дійство зафіксували з висоти пташиного польоту.

«30 років – це розквіт молодості, а молодість – це повнота життя. Це свято – привід для кожного з нас, незалежно від віку, досвіду відчути себе молодим, а отже сповненим рішучості. Тому День незалежності – не лише державне свято, але й особисте свято кожного з нас. Бо тільки у самодостатності та достатку кожного громадянина полягає сила і незалежність держави», – говорить нацгвардієць Андрій Тодчук.

До речі, це не єдиний подібний захід. До Дня Незалежності такі флешмоби просто неба відбуваються у всій країні.

 

Ганна Лазуренко