НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці разом зі своїми вихованцями долали смугу перешкод, демонстрували навички собак із загального курсу дресирування, виконували вправи зі слідової роботи, затримували правопорушника та здійснювали вибірку речі по запаху.

Загалом змагалось десять службових собак разом зі своїми наставниками. Чотирирічний Арчі першим впорався із  затриманням умовного злочинця за кілька секунд:

« Це результат постійних тренувань. Арчі розумний пес. Мені з ним дуже легко завойовувати перемогу», – каже кінолог з військової частини 3008 старшина  Василь Гамарник

Серед фаворитів й бельгійська вівчарка Харлі. Їй лише один рік і для неї це перші змагання. Службових навичок у пса хоч не так багато, але її результатами судді задоволені.

«У Харлі залізна витримка та поводиться вона дуже тихо», – розповідає її господар – кінолог Олександр Винокуров.

Вівчарка Джесі та кінолог Олександр Чепорнюк вибороли першість у 2 Галицькій бригаді Нацгвардії України. Бригадні змагання відбувались протягом одного тижня у місті Тернополі. 

Малінуа Джесі вперше приймала участь у таких змаганнях і одразу перемогла. А от Олександр Чепорнюк вже вдруге займає перше місце на цих змаганнях. Минулого разу він взяв призове місце із службовим собакою Максом.

«Разом з Максом ми представляли нашу бригаду на змаганнях Західного оперативно-територіального об’єднання, – розповідає сержант Олександр Чепорнюк. – Минулого року на змаганнях ми посіли друге місце. Тепер я розраховую лише на перше. Собака готова до цього, тому, думаю, не схибимо».

Змагання у 2 Галицькій бригаді відбувались протягом одного тижня у місті Тернополі. Участь у них приймали військовослужбовці та чотирилапі зі Львова та Дрогобича, інші ж представляли батальйон, який дислокується у самому місті.

Аналогічні змагання відбулись у військових частинах 3028 (Калинівка), 3053 (Хмельницький) та 4114 (Львів).

Аліна Новікова, Анна Тітовська