НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Завершились дводенні збори з керівним складом батальйонної і ротної ланки. Такі заняття в рази підвищують оперативність командного складу при вирішенні бойових завдань – зазначають у частинах.

Основна мета зборів – підвищити професійну підготовку командного складу, рівень його методичної майстерності, довести необхідні вимоги з основних предметів навчання. Під час зборів були проведені лекційні теоретичні та практичні заняття з методичної, тактичної, фізичної підготовки, а також заняття з організації та ведення військового господарства і основи організації зв’язку. Акцентували увагу також на обов’язках щодо забезпечення державної таємниці і організації планування та ведення військового господарства.

Офіцери вдосконалили навички з бойової та спеціальної підготовки, дій військових частин під час припинення масових заворушень, пересування підрозділів, порядок обліку та зберігання зброї і боєприпасів.

«Оволодіння знаннями та навичками, необхідними для успішного виконання особовим складом військових обов’язків залежить, перш за все, від професійності командирів, – зазначив полковник Олександр Крать. – Проведені заняття, спрямовані на покращення особистого рівня та методичних навичок командирів у роботі з підлеглим особовим складом».

За підсумками зборів кожен офіцер отримав оцінку професійної підготовки, виконавши контрольні завдання щодо навчання і виховання підлеглих, а також командири здали заліки з фізичної підготовки.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ