НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

При виконанні службово-бойових завдань, навчанні, при виконанні господарських робіт та  у побуті кожен гвардієць повинен знати низку важливих заходів безпеки, які включають важливу інформацію необхідну під час використання зброї та боєприпасів, при експлуатації об’єктів з підвищеною небезпекою, у разі користування пально-мастильними матеріалами, отруйними речовинами та користуванні електроприладами.

Під час занять з фізичної, тактичної та вогневої підготовки, а також при виконанні завдань у складі військових резервів за межами пункту постійної дислокації, у побуті та на відпочинку.

«Ці заняття передбачені нормативними документами для вдосконалення навченості особового складу щодо безпеки життєдіяльності та охорони праці. Завдяки отриманим знанням вони в майбутньому зможуть впевнено діяти у разі виникнення небезпечних ситуацій та вчасно відреагувати на потенційні загрози», – зазначив начальник служби охорони праці Північного Київського територіального управління підполковник Сергій Ліман.

Окрім цього з особовим складом були проведені заняття з національно-патріотичної підготовки, а також доведено нормативно-правову базу та відповідальність за адміністративні й кримінальні правопорушення,  включаючи  корупційну діяльність. По закінченню занять у особового складу об’єднання  були прийняті заліки.

Дані заняття містили також інформацію стосовно вимог щодо дотримання Правил дорожнього руху при користуванні службовим та особистим автомобільним транспортом, практичні прийоми першої психологічної допомоги (самодопомоги) та саморегуляції психоемоційного стану в екстремальних (бойових) умовах.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ