НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На території Дніпровського полку охорони громадського порядку імені генерал-майора Олександра Радієвського НГУ відбулося відкриття та освячення військової каплиці на честь Святого великомученика Юрія Переможця.

«З вірою у Бога і рідну землю краще захищати. Події 2014 року це підтвердили. Військовослужбовці, які перебували у районі АТО на той час, а зараз в ООС, вони потребують духовної опіки», – зауважив заступник командира військової частини 3036 по роботі з особовим складом Святослав Білейчук.

Чин освячення проводили архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон та голова військового духовенства Православної церкви України митрополит Іоан.

«Нехай береже Мати Божа військову капличку на честь Святого великомученика Юрія Переможця від лихого ока, щоб ми жили в мирі та злагоді один з одним. Нехай будуть світлими й чистими всі наші помисли та вчинки, бо лише доброта і милосердя здатні перемагати зло й подолати всі негаразди», – такими словами митрополит Іоан завершив освячення.

Він також закликав присутніх берегти новозбудовану святиню, прибігати до Всевишнього та звеличувати його молитвами.

Самим життям доведено, що ні моральність, ні патріотизм, не можуть відродитися на ґрунті бездуховності. Саме тому колектив військової частини послідовно і цілеспрямовано веде роботу по збагаченню духовності військовослужбовців.

Командир частини підполковник Євген Шульга зазначив, що від сьогодні цей храм стане острівцем духовності, де кожний охочий військовослужбовець зможе причаститися молитвою, подякувати Всевишньому чи просити у нього допомоги, запалити свічку, віддавшись думкам про найпотаємніше.

За матеріалами військової частини 3036