НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3030 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України розпочався обов’язковий щорічний огляд військової техніки з метою перевірки комплектності і справності автомобілів та бойових машин, які щоденно залучаються до виконання службових завдань бригади.

Готовність військової техніки бригади до виконання завдань перевіряла комісія на чолі зі старшим офіцером служби безпеки дорожнього руху Головного управління Національної гвардії України полковником Віталієм Фофановим, який сам є досвідченим автомобілістом та має великий багаж досвіду в даній галузі.

«В умовах всіх обмежень в Україні та світі у зв’язку з пандемією COVID-19 технічний огляд цього року є справжньою перевіркою в першу чергу наших власних можливостей. В цей нелегкий час хотілося б перш за все побажати всім міцного здоров’я та подякувати всім, хто доклав всіх зусиль для відмінної підготовки техніки до огляду, особливо нашим військовослужбовцям за контрактом та нашому ремонтному взводу, які постійно знаходилися на території нашого військового містечка та готували техніку до огляду», – зазначив заступник командира частини з озброєння – начальник технічної частини полковник Олександр Андрєєв.

Якісне виконання службово-бойових завдань значною мірою залежить від належного технічного стану військової техніки та автомобільного парку. В умовах, що склалися – це головна вимога та важливий аспект у діяльності військової частини, за якою стоїть наполеглива праця воїнів-автомобілістів.

Група інформації та комунікації військової частини 3030