НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Виставка об’єднує творчі роботи вихованців Харківської дитячо-юнацької художньої школи №2 імені Левченка та Пісочинської школи мистецтв «АРТ НОВА». Сюжети малюнків різноманітні, яскраві та різнобарвні, в малюнках дітлахів їх мрії про міцну і мирну Україну.

«Наші бійці дуже зраділи дитячим малюнкам. Вони надихають, підбадьорюють та підтримують дух українських воїнів. Напередодні свята ми організували виставку цих малюнків у холі інформаційного хабу, тож у військовослужбовців була можливість познайомитися ближче з дитячою творчістю, вони із зацікавленістю зупинялися біля дитячих малюнків, розглядали та обмінювалися своїми враженнями», – зазначає офіцер (з організації дозвілля) клубу Наталія Костіна.

Для військовослужбовців, які нещодавно прийняли військову присягу також було проведено інформаційний лекторій про історію, особливості свята, його значення для міжнародної спільноти та мету.

Найкраще побачити і відчути дитячі почуття і емоції можна під час спільної творчості, тож у вихідні дні інформаційно-просвітницький хаб військової частини радо вітав дітей військовослужбовців. Спільно з методистом клубу Наталією Павленко діти малювали, спілкувались  та просто мріяли.

«Дитинство в долонях захисників» – це виставка підтримки і подяки для солдат від вихованців. В своїх малюнках, віршах, виступах діти неймовірно щирі і відкриті», – зазначає методист клубу Наталія Павленко.

Анастасія Павленко