НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час самостійного несення служби з охорони громадського порядку у місті Тернополі гвардійцями 2 батальйону 2 Галицької бригади Національної гвардії України було виявлено чоловіка, який мав при собі 7 грамів ймовірних наркотичних речовин. Подія сталась у парку «Топільче». Правоохоронці помітили чоловіка, який уникав зустрічі з ними. При перевірці документів чоловік помітно нервував. Було прийнято рішення здійснити поверхневу перевірку даного громадянина. Під час неї і було виявлено поліетиленовий прозорий пакет з сухою подрібненою речовиною рослинного походження. На місце події було викликано працівників поліції.

 

У місті Мукачево, де до охорони громадського порядку залучені військовослужбовці 3 батальйону 2 Галицької бригади, нацгвардійці повернули власниці викрадений телефон та виявили чоловіка з предметом схожим на холодну зброю.

 

По лінії «102» надійшло повідомлення від місцевого мешканця, про те, що невідомий чоловік погрожує йому вбивством предметом схожим на ніж. На місце події виїхав самостійний наряд гвардійців. На місці події було виявлено заявника, який вказав на чоловіка, що йому погрожував. У лівій кишені куртки в останнього було виявлено предмет схожий на зброю.

 

Під час спільного патрулювання з працівниками поліції, правоохоронці на службовий планшет отримали повідомлення про те, що у жінки на вулиці Одеській з рук викрали мобільний телефон. Прибувши на місце події правоохоронці зустріли заявницю, яка розповіла, що під час того, як вона говорила по телефону, невідомий чоловік вихопив з її рук мобільний телефон та втік. Жінка вказала напрямок руху зловмисника. Наряд негайно вирушив у вказаному напрямку та через деякий час знайшли чоловіка, який за описом нагадував того, що описала потерпіла. У нього було виявлено телефон, який описала заявниця. Триває слідство.

 

Аліна Новікова