НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Проведення спортивних ігор за форматами «Cross Fit» та «Firefighter Combat Challenge» заснували минулого року працівники ГУ ДСНС у Тернопільській області. Вони були створені аби збірні команди правоохоронних органів, рятувальників та інших спеціальних служб  області мали змогу згуртуватись під час спортивних ігор. Ігри вже проводять вдруге але вперше у них приймають участь і нацгвардійці. Свою збірну команду представив 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України.

«Цікавий для нас досвід та надзвичайно круті ігри, – говорить інструктор з фізичної культури та спорту батальйону старший сержант Володимир Чайківський. – Ми тут не змагаємось за перемогу чи нагороди, але ми проявляємо тут витримку і силу волі. Ми стоїмо поруч з такими ж правоохоронцями, як і ми і нас надзвичайно це згуртовує».

Учасники виконували індивідуальні забіги у спеціальному одязі та спорядженні. Кожен учасник команд повинен був виконати вправи з гирею, підйом по канату та перекидання шини. Усі правоохоронці виконували підйом та спуск по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху та підіймали рукавну скатку, що використовується пожежниками. Ударами кувалди переміщали балку вагою 72,5 кг  на відстань 1,5 метра.

Цього року дипломи учасникам вручив радник Міністра внутрішніх справ Михайло Апостол та очільник Тернопільської обласної адміністрації Володимир Труш. Окрім нацгвардійців свої збірні команди представили спецпризначенці КОРД, ДСНС, управління поліції охорони, Головного управління НП у Тернопільській області.

Аліна Новікова