НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України у складі самостійних піших патрулів тричі виявляли громадян, які мали при собі ймовірні наркотичні речовини.


У одному з закинутих приміщень міста, близько 19:30, було виявлено 4 особи, які займались виготовленням кустарного пристрою для викурювання марихуани. Помітивши гвардійців, один з них викинув поліетиленовий пакет. У пакеті знаходилась подрібнена речовина рослинного походження зеленого кольору, що зовні нагадувала марихуану. Вага вмісту пакету склала 2 грами.

Біля тернопільського ставу, близько 20:30, гвардійцями було помічено дві особи, які розпивали алкогольні напої. Під час спілкування з особовим складом наряду, чоловіки помітно нервували. У ході проведення поверхневого огляду в одного з них було виявлено паперовий згорток з речовиною, що зовні нагадувала канабіс. приблизна вага речовини 4 грами.

У парку «Топільче», близько 22:15, військовослужбовці помітили чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з ними. Під час наближення наряду, чоловік викинув з кишені поліетиленовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Вага вмісту пакету склала 4 грами.

Аліна Новікова