НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві провели щеплення особового складу Північного Київського територіального управління Національної гвардії України препаратом CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. Спочатку військовослужбовці пройшли реєстрацію, далі планове обстеження, де їм вимірювали тиск, серцебиття та сатурацію (рівень кисню у крові), а вже по завершенні вакцинування їхні дані заносили до електронної бази для отримання в майбутньому паспорту вакцинації.

Першим отримав щеплення начальник управління генерал-майор Олег Гарчу, тим самим мотивуючи особовий склад об’єднання, що вакцинація є основною складовою у перемозі над вірусною інфекцією.

«Вакцинація дає можливість не лише захистити себе та своїх близьких, а й створити колективний імунітет та сприяє у подоланні світової пандемії. Завдяки злагодженій роботі медичної служби управління та керівництву центральної поліклініки МВС військовослужбовці нашого управління отримали щеплення від коронавірусної інфекції якісно та швидко. Ми вдячні безпосередньо медичним працівникам, які проводили вакцинацію та керівництву МВС за турботу про особовий склад та їхні родини», – зазначив генерал-майор Олег Гарчу.

Як розповіла лікар центральної поліклініки МВС Алла Кориштенська охочих зробити щеплення виявилося близько сотні.

«Ми з колегами приїхали до територіального управління, щоб зробити першу ін’єкцію вакцини, а вже через 28 днів на них чекає ревакцинація, тобто повторне введення препарату для формування імунітету від коронавірусної інфекції», – доповнила лікар.

За словами військовослужбовців процедура пройшла швидко та безболісно.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ