НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Першими щеплення вакциною, розробленою Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією Astra Zenecа, серед військовослужбовців Північного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії отримали 11 представників медперсоналу військових частин 3030 та 3066.  

 

Як зазначив начальник медичної служби Північного Київського ТУ полковник медичної служби Любомир Хащівський:

 

У першу чергу вакцинуємо медиків 25 бригади охорони громадського порядку та 27 Печерської бригади, які виявили бажання отримати першу дозу вакцини.  Оскільки, їм щодня загрожують хвороби. Тому ми робимо все можливе, аби їх захистити».

 

Власне, сам препарат ввели їм лише після огляду та перевірки стану здоров’я, ознайомлення з інформацією про препарат та підписання спеціальної згоди.

 

Своїми враженнями одразу після процедури поділився лікар-інтерн медичного пункту військової частини 3066 лейтенант медичної служби Артем Сус:

 

Почуваюсь прекрасно. Я вважаю, що вакцинація на даному етапі є дуже важливою. Нам необхідно захистити себе та своїх рідних від нового небезпечного вірусу, що розповсюджується Україною – тому я сам вакцинуюся і раджу вам приєднатися».

 

 

Під час наступного етапу вакцинації планується провести щеплення для військовослужбовців, що відбувають до району проведення операції Об’єднаних сил, а згодом вакцини будуть доступні і для всього особового складу Національної гвардії України.

 

Нагадаємо, імунізація гвардійців проходила за сприянням державної адміністрації Шевченківського району міста Києва та державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України».

 

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ