НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час виконання службових завдань з охорони громадського порядку військовослужбовці 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного ОТО Національної гвардії України спільно зі співробітниками поліції змогли виявити та затримати двох громадян, яких підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень.

Зокрема, під час патрулювання станції «Лівобережна» столичного метрополітену був помічений чоловік, поведінка якого здалася правоохоронцям підозрілою. Під час зупинки та подальшої поверхневої перевірки в даного громадянина було вилучено згортки з речовинами зовні схожими на «коноплю» та «амфетамін».

Днем раніше, під час патрулювання на станції метро «Теремки», правоохоронці звернули увагу на пасажира метрополітену, який намагався уникнути зустрічі зі спільним нарядом. Під час проведення поверхневого огляду даної особи, гвардійці виявили та вилучили предмет зовні схожий на «кастет».

Затриманих було передано слідчо-оперативним групам управління поліції України в метрополітені для подальшого з’ясування всіх обставин.

Вилучені речовини та предмет зовні схожий на «кастет» було передано для вивчення до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Підозрюваним загрожує від трьох до семи років ув’язнення згідно з чинним законодавством.

Група інформації та комунікації військової частини 3030