НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

До Національної академії Національної гвардії України прибуло 75 військовослужбовців строкової служби із Хмельницької, Харківської, Тернопільської, Волинської та Івано-Франківської областей. В Академії гвардійці ознайомилися із безпосередніми командирами, отримали форму, пройшли гігієнічні заходи та медичний огляд.

З цього тижня в навчальному центрі Академії у строковиків розпочався курс первинної військової підготовки, який триватиме чотири тижні.

«За час служби ви маєте можливість розвиватися і покращувати свої професійні якості. Перед вами постає нелегке випробування, але ви повинні чітко розуміти, що саме армія допоможе зміцнити дух і тіло. Тут, у навчальному центрі Академії, ви отримаєте цінні знання з військової справи, які для подальшої служби вам неодмінно знадобляться. Тож, переймайте корисний досвід у досвідчених командирів», – зазначив начальник навчального збору майор Євген Тарасенко.

Гвардійці отримують знання із військово-інженерної, вогневої, гуманітарної, правової, професійно-психологічної, стройової, тактичної та фізичної підготовки. Вивчатимуть також питання, пов’язані з РХБ захистом, військової топографією та статутами.

Кожен із хлопців єдиний у своєму бажанні здобути нові знання та навички, а строкову службу в Академії Нацгвардії вони вважають кроком до здобуття військового досвіду та відкриття професійних перспектив.

Серед солдат строкової служби є Микита Апостол. Хлопець вже здобув вищу освіту в Харківському національному університеті ім. Каразіна за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». Микита вважає, що проходження служби у Національній гвардії надасть йому ваговий досвід для подальшої професійної діяльності у військовій сфері.

«Я усвідомлено для себе обрав службу у Національній гвардії. Військова справа – це стабільність і соціальний захист. Коли отримав розподіл до Академії, звісно дуже зрадів, – розповідає Микита. – Умови перебування в навчальному центрі гарні, як і самі заняття. Але все найцікавіше попереду – справжні стрільби».

Після складання військової присяги на вірність українському народові, яка відбудеться наприкінці червня, солдати будуть розподілені в роти для проходження служби. Їх у батальйоні три: рота забезпечення навчального процесу, автомобільна і рота охорони та комендантської служби.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ