НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Національна поліція Слов’янська із залученням підрозділів Національної гвардії провела навчання.  Збройне пограбування, переслідування, звільнення заручника –  такою була легенда навчань. Головною метою спільних занять стало вдосконалення практичних навичок поліцейських, налагодження взаємодії підрозділів та служб.

На спецлінію «102» надійшло повідомлення: двоє чоловіків у в масках зі зброєю скоїли напад на касира магазину у центрі Слов’янська, відібрали грошові кошти та втекли. Всі зовнішні наряди, автопатрулі та блокпости були орієнтовані на розшук втікачів.

За деякий час розшукуваний автомобіль був помічений поліцейськими поблизу Слов’янська. Побачивши пост правоохоронців нападники розвернули автомобіль. Зловмисники заїхали на територію табору та захопили в заручники його охоронця.

Підрозділи Слов’янського полку Нацгвардії були залучені з метою оточення району імовірного перебування злочинців , крім того були виставлені мобільні –пости.

«Наша мета не втрачати пильність під час ситуацій, які можуть погрожувати громадянам, та завдяки взаємодії вчасно запобігти наслідків», – зауважив заступник командира військової частини 3035 зі служб  підполковник Геннадій Куций.

Оперативно небезпечну зону було заблоковано групами оточення, захоплення, після чого до роботи була залучена група комунікації. Зловмисники вимагали автомобіль та гроші. До перемовин було долучено жінку одного з правопорушників, яка згодом вмовила чоловіків здатися.

У результаті взаємодії та координації дій між підрозділами системи МВС України було знешкоджено та затримано правопорушників.

Група інформації і комунікації військової частини 3035