НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

8 липня на базі 5 Слобожанської бригади розпочала роботу виїзна вакцинальна бригада з Територіального медичного об’єднання Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області.

Вакцинація відбувається у приміщені із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог на базі військової частини.

Щеплення вже отримали 160 військовослужбовців. З них 90 осіб отримали першу дозу та 70 осіб – другу. Решта військовослужбовців, що очікують на завершення вакцинації, будуть щеплені впродовж найближчих тижнів.

Перед щепленням військовослужбовці в обов’язковому порядку проходять медичний огляд.

«Я не хворів на COVID-19, тому хочу сформувати стійкий імунітет до цього захворювання. Вважаю, що лише масовою вакцинацію можна подолати пандемію, яка лякає увесь світ», – зазначив солдат Олександр Пятничук.

«Ми спілкувалися з колегами і дійшли висновку, що не маємо вибору, якщо хочемо аби ця хвороба зникла. Ніяких острахів в мене не було, вакцина безболісна», – говорить капітан Віталій Воскобойнік

Гвардійців вакцинують препаратом CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. За кожним вакцинованим зберігається доза вакцини для ревакцинації, яку буде введено через 28 днів після першого щеплення.

Вакцинація проти коронавірусної хвороби є доступною для усіх категорій військовослужбовців та службовців НГУ.

Владислав Давидовський,

Діана Краснікова