НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом двох днів на базі 15 Слов’янського полку під керівництвом начальника Східного територіального управління генерал-майора Олега Сахона відбулося підведення підсумків службово-бойової діяльності Східного оперативно-територіального об’єднання за 2021 рік.

Захід розпочався з шикування особового складу та ознайомлення з новими та відремонтованими об’єктами інфраструктури полку. Командири частин оглянули стрілецький тир, вартове приміщення, розплідник, медичний пункт, автомобільний парк і інформаційно-просвітницький хаб військової частини 3035.


«Частина дійсно прогресує і робить внесок для того, щоб забезпечити виконання поставлених бойових завдань з конвоювання, екстрадиції і охорони підсудних, а також служби з охорони громадського порядку. Щоденно командування полку вирішує чисельні задачі з метою належної організації служби на взводних опорних пунктах і несення служби в районі відповідальності ОТУ «Північ». Значні зміни відбулися у застосуванні батальйону спеціального призначення «Донбас», який постійно залучається до виконання специфічних завдань», – зазначив генерал-майор Олег Сахон.


На підведення підсумків були залучені командири підпорядкованих військових частин, заступники начальника управління, а також начальники відділів і служб Східного територіального управління.


Звертаючись до присутніх, начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон окреслив основні досягнення і здобутки військових частин, а також звернув увагу на стан військової дисципліни і правопорядку.


«Задачі, які стояли перед частинами щодо підтримання бойової готовності і мобілізаційної готовності частин, робота з оперативними резервами, вдосконалення навчально-матеріальної бази й покращення стану рівня навченості особового складу, як елементу бойової готовності частин були виконанні. Особовий склад якісно підготовлений, завдяки чому виконання завдань бойової служби з конвоювання відбувалося без порушень, втрат і втеч спецконтингенту. Служба з охорони громадського порядку та якість виконання поставлених завдань військовими частинами, які безпосередньо залучалися до масових заходів, оцінюється Головними управліннями Національної поліції Харківської, Донецької та Сумської областей, як належна і на високому рівні», – зазначив генерал-майор Олег Сахон.


Окремо начальник управління звернув увагу на заходи, які здійснювались в умовах протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, він наголосив на важливості збереження життя і здоров’я особового складу, а також проведенні вакцинації.


Під час підведення підсумків командири військових частин доповіли про виконання службово-бойових завдань протягом року.

Крім того зупинились на проблемних питаннях, з якими стикались підрозділи в процесі повсякденної діяльності.


На завершення було визначено пріоритетні завдання за напрямками діяльності на 2022 рік. За досягнення у службово-бойовій діяльності, а також організацію служби військ начальник управління вручив присутнім перехідні кубки, грамоти та подяки.

Анастасія Павленко