НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час чергового засідання сесії міської ради підіймались питання, які стосуються соціальних потреб військовослужбовців Національної гвардії України Львівського гарнізону. На них акцентував увагу радник командувача Національної гвардії України полковник Андрій Антонищак, який взяв участь у роботі сесії.

«Вважаю, що силові структури та місцеві органи влади повинні діяти злагоджено, – говорить полковник Андрій Антонищак. – У Львові розташована не одна військова частина Нацгвардії і їх військовослужбовці щоденно виконують тут службово-бойові завдання. Тому ми спільними зусиллями повинні дбати про військових».

Андрій Антонищак підняв питання щодо виділення коштів для військових частин НГУ Львівщини в рамках виконання Указу Президента «Про шефську допомогу військовим частинам ЗСУ, НГУ та ДПСУ», що діє від листопада 2016 року:

«Хочу наголосити, що у  2019 році військовими частинами НГУ перераховано до Львівської ОТГ 46,3 мільйона гривень податку, а у 2020 році 48,6 мільйона».

Окрім того, було підняте питання про передачу нерухомого майна, яке знаходиться на балансі однієї з військових частин, у комунальну власність міста.

За результатами виступу полковника Андрія Антонищака міський голова Андрій Садовий надав протокольні доручення.

Аліна Новікова