НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі управління Служби судової охорони у місті Рівному відбувся круглий стіл за участі психологів силових структур міста. Зустріч у такому складі та форматі відбулась у Рівному вперше. За круглим столом зібрались психологи Служби судової охорони, Національної поліції, Державної служби надзвичайних ситуацій та Національної гвардії України.

«Цікаво було зустрітись з колегами з інших відомств, – розповідає начальник служби психологічного забезпечення військової частини 3055 старший лейтенант Степан Колодій. – Кожен з присутніх розповів, чим саме займається у своєму підрозділі та з якими питаннями доводиться стикатись у повсякденній діяльності. Я поділився досвідом роботи з залученням мобільного центру психологічної підтримки, адже в Україні це унікальна річ, такої в інших відомствах немає».

Круглий стіл на тему «Психологічний супровід особового складу під час пандемії COVID-19» відбувся на базі 3 батальйону 2 Галицької бригади НГУ в місті Ужгороді.

Ініціював захід офіцер (психолог) батальйону лейтенант Наталія Мацинятин.

В роботі круглого столу взяли участь психологи крайових управлінь ДСНС, ДУ ТМО МВС, Мукачівського прикордонного загону, Служби судової охорони, Управління патрульної поліції, управління кадрового забезпечення ГУНП, Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Аліна Новікова, Олександр Коробко