НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 25 листопада по 10 грудня включно в Україні проходить акція «16 днів проти насильства». Мета даної акції – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у будь-яких його проявах.

Для гвардійців військової частини 3082 Північного об’єднання НГУ були проведені лекції-бесіди на теми: подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Під час проведення даних занять до військової частини були запрошені співробітники патрульної поліції в Чернігівській області та представники Чернігівського обласного молодіжного центру, які у формі бесіди обговорили з гвардійцями що таке насильство, його види та прояви, як не бути пасивним спостерігачем, а також що робити та куди звертатись у разі насильства.

Також гвардійцям було представлено фотовиставку «Річ у тім 2.0», на полотнах якої продемонстровано 16 предметів, пов’язаних з реальними випадками домашнього насильства. Особливістю інсталяції є можливість подивитись через QR-коди відео з історіями життя людей, які стали жертвами насилля.

Група інформації та комунікації військової частини 3082