НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Понад дві сотні книг поповнили бібліотеку військової частини 3008 Нацгвардії України. Літературний подарунок презентував Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та Обласна універсальна наукова бібліотека імені К. Тімірязєва. Серед видань художня література, історична, краєзнавча та поезія відомих вінницьких та українських письменників і поетів.

«Ці книги ми передаємо в рамках акції “Бібліотека українського воїна”, яка діє в нашій бібліотеці з початку 2015 року. Вже достатньо велику кількість книг ми передали у військові частини, які знаходяться в нашій області. Тому з радістю передаємо книги військовій частині 3008. Ці книги будуть корисними для військовослужбовців. Це Всеукраїнська акція, яка започаткована бібліотекою імені Ярослава Мудрого. Більша частина книг – історичної, суспільно-політичної тематики, художня література», – розповідає директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім К. А. Тімірязєва Лариса Сеник.

На полицях військової бібліотеки нацгвардійці можуть знайти будь – який жанр літератури: класика, історія, наукова література – на різний смак і характер військових. Нині в топі – література з категорії фантастики, трилери та сучасна історія.

«Ми передаємо книги, щоб нацгвардійці із великим задоволенням їх читали, пізнавали історію та у вільну хвилину насолоджувалися поезією. Я думаю, людина, яка багато читає, обов’язково багато чого досягне в житті, адже в книгах вона знайде відповіді на всі питання. Чим більше прочитаних книг буде в вашій колекції, тим легше буде у житті справлятися з труднощами», – каже директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк.

Сьогодні бібліотека військової частини 3008 вже нараховує близько 7 тисяч примірників.

«Ми завжди намагаємось задовольнити потреби читачів, постійно поповнюємо асортимент літератури. Військовослужбовці найбільше читають твори Еріха Марії Ремарк «Тріумфальна арка», «Три товариші», Олександра Дюма «Граф Монте – Крісто», поезії Ліни Костенко, «Позивний «Богомол» Олександа Дмитрука, Іван – Богун – вінницький полковник, «Свій – Чужий», Тесс Геррітсен «Хірург», Анджей Сапковський «Відьмак», Джорджа Мартіна «Гра престолів», – розповідає методист клубу Лариса Колісніченко.

Анна Лазуренко – пресофіцерка військової частини 3008