НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52


У районі проведення операції Об’єднаних сил до 7 річниці створення Національної гвардії України відбувся чемпіонат з мініфутболу серед гвардійських команд на першість угруповання Національної гвардії України в ОТУ «Схід».


40 спортсменів Нацгвардії прибули на змагання задля того, щоб показати свою підготовку та здобути перемогу. У запеклих футбольних баталіях зустрілися чотири команди з Західного, Центрального, Південного оперативно-територіальних об’єднань та військовослужбовців угруповання НГ в ОТУ «Схід».


Військовослужбовці Національної гвардії України пропагують здоровий спосіб життя, щодня приділяють увагу заняттям з фізичної підготовки. Підсумок щоденної кропіткої роботи над собою – участь у змаганнях. Після невеликої розминки, але з великим запалом та налаштуванням розпочався турнір, який проходив у жвавій дружній боротьбі та постійній інтризі аж до фінального суддівського свистка. За підсумками забитих голів І місце посіла команда Західного ОТО. Бажаємо спортсменам міцного здоров’я та успіхів на шляху до нових перемог.


«Такі змагання фізично загартовують кожного бійця. Відчуття дружньої підтримки та розуміння один одного з першого погляду, виховують справжній командний дух. Своєю чергою, це дає змогу впевнено виконувати спільні бойові завдання та краще справлятись зі складними ситуаціями», – поділився капітан команди переможців Роман Парсенюк.


На вболівальників чекала видовищна гра – поєдинки були запеклими, а голи – неочікуваними. Важливо розуміти, на перший погляд, звичайна гра, яка неабияк виснажує та потребує справжньої витривалості, насправді є випробуванням командної роботи — роботи на результат.


Призери отримали кубки, грамоти та цінні подарунки від командира угруповання НГ в ОТУ «Схід» полковника Петра Шуляка та керуючої справами великоновосілківської громади Марії Челах, а найголовніше – в котрий раз довели, що спорт – загартовує дух та тіло, а подібні змагання – мотивують, поліпшують відчуття згуртованості й роботи в команді, щоб впевнено і з гідністю виконувати свій почесний обов’язок – стояти на захисті України.


Пресслужба угруповання НГУ в ОС