НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Полтавській обласній державній адміністрації зустрілись керівництво Центрального оперативно-територіального управління Національної гвардії України і військової частини 3052 з директором Департаменту культури і туризму та керівниками культурних закладів області. 

«Підписана угода зміцнить вже напрацьовані партнерські зв’язки  та сприятиме розбудові громадського суспільства, розвитку волонтерського руху, укріплення морального духу, а також підвищення культурного та освітніх рівнів військовослужбовців Національної гвардії України», –  заявила директорка департаменту Ірина Удовіченко.

В свою чергу полковник Вадим Макаренков звернув увагу на продовження плідної співпраці між керівництвом органів влади Полтавщини з військовими частинами Національної гвардії України та висловив вдячність за культурну підтримку гвардійців, допомогу в національно-патріотичному вихованні та оперативність у підписанні Меморандуму.

Керівники культурних та мистецьких закладів Полтавської області також запевнили про всебічну підтримку та важливість розвитку військовослужбовців, та взрощування у них почуття гарного смаку, духовного та культурного виховання, яке відбувається під час відвідувань театрів, філармонії, музеїв, художніх вистав тощо.

Командир військової частини 3052 полковник Сергій Регеда, в свою чергу, подякував усім представникам закладів культури і мистецтв обласного підпорядкування Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації за існуючу співпрацю в минулому, та за більш плідну взаємодію в майбутньому, завдяки підписання Меморандуму.

Таким чином, військовослужбовці Національної гвардії України отримали більше можливостей проводити з користю вільний час під час художніх вистав, концертів або театральних постановок у Полтаві та області.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ