НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Північного Київського територіального управління були проведенні збори з випускниками Національної академії Національної гвардії України та військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Для подальшого проходження служби до військових частин Північного ОТО прибуло 42 офіцери.

Начальник Північного Київського територіального управління генерал-майор Олег Гарчу привітав новоприбулих офіцерів, побажав їм з честю та гідністю нести високе звання офіцера. Він також зазначив, що такі збори є необхідною складовою для швидшої адаптації молодих офіцерів у нових умовах.

Протягом дня з офіцерами спілкувались представники командування територіального управління, які розповіли про завдання, які виконують підрозділи Північного ОТО НГУ. А детальну інформацію щодо матеріального, речового та грошового забезпечення лейтенанти мали можливість дізнатися безпосередньо від начальників служб, що відповідають за цими напрямками.

«Завдяки цим зборам, я дізналась більше про питання, які мене цікавили стосовно квартирного обліку та фінансового забезпечення. За фахом я психолог, військову службу буду проходити у лавах 27 Печерської бригади. До речі, мені було досить легко адаптуватись до нового середовища, тому що чотири місяці тому я проходила стажування саме у цій бригаді. З колективом я добре знайома і вважаю, що мені буде легше розпочати свою професійну діяльність», – розповіла лейтенант Анжела Попутняк.

На завершення зборів гвардійці відвідали музей 27 Печерської бригади, де познайомились з історією створення військової частини та з бойовим шляхом військовослужбовців, які виконували службово-бойові завдання на сході України під час Антитерористичної операції й операції Об’єднаних сил.

До військової частини 3012 Південного ОТО також прибули офіцери-випускники для подальшого проходження служби. Аби скоріше зрозуміти напрямок поставлених завдань, для гвардійців були проведені заняття, також відбулись одноденні збори, спрямовані для допуску до самостійного несення служби з охорони громадського порядку.

На даному заході розглядались питання опанування посади, фінансового, речового та продовольчого забезпечення, а також тонкощі роботи з особовим складом підрозділів. Вони мали змогу поспілкуватись з командуванням частини та начальниками служб.

Під час проведення зборів капітан Владислав Охота зазначив: «Наша частина щоденно виконує завдання щодо забезпечення правопорядку на вулицях міста Одеси. Тому слід зазначити, що ви безпосередньо будете очолювати певну кількість особового складу. Тому відповідально підходьте до вивчення обов’язків та положень законів».

Тепер молоді офіцери відправляться до своїх військових частин, де гідно продовжуватимуть виконувати завдання покладені на підрозділи Національної гвардії України.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Діана Крайнова