НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В актовому залі 27 Печерської бригади Північного ОТО відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річного ювілею полковника у відставці Пазіна Михайла Сергійовича.

Свій офіцерський шлях Михайло Сергійович розпочав у 20-річному віці з посади заступника командира роти зв’язку, вставши на захист своєї Батьківщини. Під час Другої світової війни, у ході запеклих боїв, Михайло Сергійович отримав важкі поранення, але одразу ж після одужання повернувся до строю, продовживши захищати свою країну.

Начальник Північного Київського територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Гарчу особисто привітав зі 100-річчям наступними словами:

«Сьогодні свято не тільки в родині нашого ювіляра, а свято для всього нашого територіального управління. Михайло Сергійович пройшов славетний та важкий шлях, на його долю випало багато випробувань, але він попри все, продовжував нести службу у нашому територіальному управлінні. В цей день бажаю вам міцного здоров’я, щастя та бадьорості духу. Нехай Вас оточують турботливі друзі та зігрівають своєю любов’ю близькі й рідні, а вся наша гвардійська родина буде завжди поруч з вами».

Ювіляра нагородили відомчою нагородою Національної гвардії України – нагрудним знаком «За доблесну службу», а також медаллю «Народна шана» від міжнародної громадської організації «Міжнародна академія рейтингових технологій і соціології «Золота фортуна».

«Любий дідусю, від щирого серця вітаю з чудовим ювілеєм! Бажаю нескінченного запасу сил і мужності, незгасного оптимізму і здоров’я. Нехай всі бажання і мрії збуваються. Дякую за те що ти у нас є. Зі святом ми тебе дуже любимо!», – приєдналась до побажань онучка Ірина Головатенко.

Артисти академічного ансамблю Національної гвардії України привітали ювіляра, виконавши його улюблені музичні композиції.

Від особового складу строкової служби Михайла Сергійовича привітав солдат Савчук Юрій наступними словами: «Ви є прикладом наслідування для всієї молоді України, як взірець мужності, незламного духу та вірності військовій присязі. В знак глибокої шани до Вас, дозвольте вручити Вам від особового складу бригади цей гвардійський берет, нехай він нагадує Вам про військову службу».

Ветерани інших військових частин та територіальних об’єднань долучились до поздоровлень, передавши  ювіляру відеопривітання.

Наприкінці заходу Пазін Михайло Сергійович подякував всім присутнім та пообіцяв відсвяткувати свій 105-ий ювілей у стінах 27 Печерської бригади Північного ОТО.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3066