НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Північному Київському територіальному управлінні, на урочистих заходах з нагоди святкування Дня медичного працівника, грошовими преміями, грамотами та подяками відзначили військовослужбовців-медиків. На адресу останніх лунали, від імені командувача Національної гвардії України та начальника Північного Київського територіального управління генерал-майора Олега Гарчу слова вдячності.

Розпочинаючи урочисті заходи, від імені начальника Північного Київського територіального управління НГУ, до присутніх звернувся полковник Володимир Шелефост:

«Сьогодні ми вітаємо медичних працівників, всіх тих, хто своєю місією та сенсом свого життя обрав – боротьбу за життя та здоров’я інших людей. Від імені командувача Національної гвардії України, начальника управління – генерал-майора Олега Гарчу та від усього особового складу об’єднання, про який ви піклуєтесь щодня, прийміть найщиріші слова вдячності. Ви завжди знаходитесь на передовій! Ви одні з перших надавали та продовжуєте надавати медичну допомогу гвардійцям, які зазнали поранень під час виконання службово-бойових завдань на Сході України. Попри виклики, спричинені коронавірусною інфекцією, ви самовіддано рятували та продовжуєте рятувати життя військовослужбовців.  Дякуємо вам за ваш титанічний труд!”

Також гвардійці відвідали медичні та лікувальні заклади Києва та Київської області, де привітали медичний персонал вище зазначених закладів з професійним святом. Вони подякували медикам за турботу про здоров’я військовослужбовців об’єднання, влаштувавши святкові виступи оркестрів на  їхню честь, а також нагородивши їх від імені начальника Північного Київського територіального управління генерал-майора Олега Гарчу почесними грамотами та подяками.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ